NĚCO MÁLO O MNĚ

Jmenuji se Svatava a tvořím pod jménem Svatja. Mým domovem je pražský Karlín, ze kterého ráda utíkám do podkrkonošské chalupy. Když zrovna něco nemaluju nebo nepíšu, tak nejraději sním o všemožných dalekých cestách nebo si dopřávám dobrou kávu s něčím hříšně sladkým. Vše je samozřejmě spravedlivě proloženo péčí o mou báječnou dceru, chrtí holčičku a setkávání s přáteli.

JAK TO ZAČALO

Můj příběh má klasický začátek. Od malička jsem totiž nejraději malovala. Prý mi stačilo dát pastelky a celý den o mně nikdo nevěděl. Tahle vášeň mi víceméně zůstala až do dospělosti. Během nedávné léčby těžké nemoci se ale nečekaně stala doslova terapií, která mi pomáhala přijít na jiné myšlenky. Když jsem pak  následně prodělala mozkovou mrtvici, s malováním byl najednou konec, protože jsem přestala ovládat tělo. Začala jsem se tedy znovu učit malovat, a když jsem po dlouhém úsilí zase dokázala držet tužku a kreslit, rozhodla jsem se, že už nebudu dál odkládat své sny, a že se chci naplno věnovat tomu, co mě skutečně baví. Díky tomu vznikl tento e-shop, kde najdete předměty s mými ilustracemi i obrázky samotné.

Děkuji, že mne sledujete na mé ilustrované cestě. Jsem vděčná za vaši podporu a věřím, že vám budou mé obrázky dělat radost!

Potěší mne vaše zpětná vazba a sdílení fotek vašich “malovaných něžností”.

DĚKUJI!

S.

 

🌸UPOZORNĚNÍ: “Prázdninový provoz” od 24.6. do 30.8.2024. Odesílání objednávek může být během této doby pomalejší. Děkuji za pochopení!🌸